Çankaya Halı Yıkama Firması

Gönderen:

Çankaya Halı Yıkama Firmaları

Sizlerde Ankara’da ikamet ediyor ve kusursuz halı yıkama hizmeti arıyorsanız,Çankaya Halı Yıkama firmamız hizmeti sizlere getirdi.

Çankaya halı yıkama firmasını diğer firmalardan ayıran nedir?

Halı yıkama Firmamız müşteri memnuniyeti prensibiyle işlemlerini yerine getirmektedir. Bunun ardından her müşterinin bizler için özel olduğu ve bizlerden en yüksek kalitede hizmet bekledikleri, tüm personelimiz tarafından bilinen bir durumdur. Bu nedenle tüm departmanlardaki çalışanlarımız işini ustalıkla gerekenin en iyi şekliyle yapmaktadırlar.

Halıların temizliğinde kullandığımız yeşil kimyasallar dünya çapında uzman firmaların kullandıkları ile aynı kalitede ...

Devamını Oku →
0

Çankaya Overlok

Gönderen:

Çankaya Overlok

Çankaya Overlok,işleminin başlangıç basamağı olarak hoşnutsuz olduğunuz halı saçakları veya sıkıntılı olan halı kenarları kesilmek suretiyle düzeltilir. Sonrasında halınıza en uygun renkteki ip seçilerek işlem uygulanır. Küçültmek istediğiniz halılarınız, farklı mekanlarda kullanmak istediğiniz duvardan duvara halılarınız içinde uygulanan overlok işlemi sağlamlık açısından garantimiz altındadır. Overlokta teknolojinin yeniliklerini tam anlamıyla kullanan firmamız çift katlı çift ipli ve fitilli overlok sistemleriyle memnuniyeti en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Devamını Oku →
0

Çankaya Koltuk Yıkama

Gönderen:

Çankaya Koltuk Yıkama

Çankaya Koltuk Yıkama Olarak Koltuklarımızın taşınması ve yıkanması hep sorun olduğunu biliyoruz. Duvardan duvara halıların kirlenme sürelerini uzatmak adına çeşitli çözümler geliştirilmiştir. Artık geçici ve gereksiz uğraşlara girmeden tertemiz koltuklara mis kokulu halılara sahip olabileceksiniz. Yerinde koltuk yıkama ve yerine halı yıkama sistemlerimizle hizmetinizdeyiz. Kirlenen koltuk ve halılar hem görüntü sorunu hemde sağlık sorunları teşkil etmektedir.

Uzman personelimizle son teknoloji cihazlarla en az rahatsızlık amaçlanarak hizmet vermekteyiz. Koltuklarınızın görünümünde bir değişim olmasada içlerinde havadaki tozun, ...

Devamını Oku →
0